לא זה לא מספיק
מאת: נעמי קליין
שנה: 2018
מחיר: 80 ש"ח
משלוח חינם ברחבי הארץ
מסת"ב: ISBN 978-965-90964-6-6

לרוכשים מחו"ל

עליכם להוסיף תשלום דמי משלוח לחו"ל, באמצעות הכפתור:

דמי המשלוח מכסים שליחה של ספר אחד.

תקציר וביקורת | תוכן עניינים 

"נעמי קליין נהדרת. בספרה 'לא אינו מספיק' היא יצרה כישוף אמיץ, בוהק ומשעשע נגד הסיוט השלטוני שיטרוף את כולנו אם יחמוק מביקורת."
ג'ונו דיאז, מחבר The Brief Wondrous Life of Oscar Wao

"נעמי קליין היא מנהיגה רעיונית חשובה מאוד בימים מסוכנים אלו, קול חיוני והכרחי כמו תנועה של תנועות העולות מתוך האֶפר שהותיר אחריו מעגל הבחירות האחרון. 'לא אינו מספיק' מציג סיפור משכנע על אודות המקום שבו אנו נמצאים, איך הגענו לכאן ומה כדאי שנעשה עכשיו. זהו ספר מרתק מאוד ומעורר מחשבה, שמספק לנו עדשה מרתקת שדרכה אפשר לצפות בהווה. קליין לא מנסה לשכנע את המשוכנעים אלא ממסגרת את הרגע הזה, מחברת את הנקודות החיוניות ומציגה את האתגרים הניצבים לפתחנו במונחים בהירים וברורים שכל אחד יכול להבין."
מישל אלכסנדר, מחברת The New Jim Crow: Mass Incarceration in the Age of Colorblindness

"נעמי קליין שייכת למיעוט קטן של הוגים ציבוריים מהפכניים בעלי יושרה עצומה וחזון. ספרה החדש שב ומציג את הרלוונטיות המשמעותית והחיונית שלה."
קורנל ווסט, מחבר Race Matters

"דחוף ומידי, בדיוק בזמן וחיוני ביותר."
נועם חומסקי, פרופסור (אמריטוס) ב-MIT

"אם אתם תוהים איך הצליחה נעמי קליין ליצור ספר כה חיוני ומרתק זמן קצר כל כך אחרי בחירתו של טראמפ לנשיא, ההסבר הוא שהיא הקדישה את כל חייה האינטלקטואליים להכנה לרגע הזה בדיוק. דונלד טראמפ הוא הלוגו האולטימטיבי ואנחנו רואים איך הוא מנסה, בכל יום מחדש, לנצל הלם נוסף שנגרם למערכת. זהו, אם כך, הספר הנכון לקרוא – לא רק כמלה הראשונה על טראמפ; בדרכים עוצמתיות הוא גם המלה האחרונה."
ביל מק'גיבן, סופר, איש "רדיו פרי ורמונט"

"נעמי קליין כתבה מדריך לתקווה לאדם הפשוט. קראו אותו."
ארונדהאטי רוי, מחברת The End of Imagination

"אמירת 'לא' לדוקטרינת ההלם היא חיונית אבל לא די בה. ספרה החדש של נעמי קליין מדרבן אותנו בדרכו המבריקה לכווץ שפתיים, להתגבר במהירות על גלי ההלם המחושבים ולחבר את ה'לא' שלנו עם 'כן' מעשי. זהו מדריך לשחרור באמצעות כלי הנשק היחיד שיש לנו נגד שנאת-אדם מתוזמרת: סרבנות בונה."

יאניס וָארופאקיס, שר האוצר היווני (לשעבר)

"נעמי קליין מראה לנו שהמפלצתיות של דונלד טראמפ לא הופיעה מתוך חלל ריק. הופעתה היא נקודת שיא לאחר עשרות שנים של כלכלה בלתי-שוויונית, גזענות, מיליטריזם ומלחמות לא מבוקרות. כעת, כשההלם מעצם בחירתו של טראמפ מתפוגג ונהפך לזעם ונחישות להילחם בתופעה, 'לא אינו מספיק' מהווה התערבות בהולה בתנועות המתעוררות. 'התנגדות' לבדה לא תספיק כדי להביס את תופעת הטראמפיזם. אנחנו צריכים היסטוריה, פוליטיקה, אסטרטגיה, ובעיקר אופטימיות ואמונה בכך שעולם אחר אכן אפשרי. קליין מרימה כאן תרומה מכרעת לטובת האופוזיציה המתפתחת אל מול טראמפ והמהומה הכלכלית שייצרה אותו."
קייאנגה-ימאהטה טיילור, מחברת From #BlackLivesMatter to Black Liberation

"ספריה של נעמי קליין לא חדלים להאיר, להעז ולהיות חיוניים. 'לא אינו מספיק' הוא ספר נגיש ומבריק בו-זמנית. הוא תכנית פעולה למתקפת-נגד כלל-עולמית נגד השליטה התאגידית הימנית."
אוֹון ג'ונס, מחבר The Establishment: And How They Get Away with It

"ספריה של נעמי קליין – החל ב'לא לוגו', המשך ב'דוקטרינת ההלם' וכלה ב'זה משנה הכל' (This Changes Everything) – משרטטים את השפעתו המזיקה של הכוח התאגידי על התרבות, על שוק העבודה, על השלום ועל כדור הארץ כולו. במצבנו הנוכחי, המזוויע, אין טובה מנעמי קליין להציג את ההיגיון שבטירוף ולעזור לנו למצוא את דרכנו החוצה. זהו ספר שחובה להניח בראש הערֵמה ולקרוא."
מייקל סטייפ, מוזיקאי

"הספר 'לא אינו מספיק' הוא נעמי קליין בגרסת 2.0. זהו שיאו של ניתוח מבריק ורב-שכבתי, המיושם בדיוק מבריק, כדי לעזור לנו להבין איך הגענו לטראמפ ואיך אפשר לנצל את הרגע הנוכחי כדי להביא להופעתה של מערכת אחרת בעולם. הספר מציג עמדה חזקה בעד 'לא' וחזון משכנע של ה'כן' העתידי."
אֶווה אמסלר, מחברת In the Body of the World

"נעמי קליין חיברה ספר חזק ומשכנע שעל כולנו לקרוא ולפעול לפיו. הספר הוא מדריך חיוני לכל בני האדם, בעיקר לצעירים, שרוצים להבין את הכוחות הכלכליים, החברתיים והפוליטיים שיצרו את המשבר הנוכחי שאנו ניצבים מולו – ואיך נוכל להתארגן ביעילות כדי לזכות בעולם טוב יותר."
דני גלובר, שחקן

"נעמי קליין טוֹוה סיפור ידוע שמאפשר לנו לשאת את השפעות ההלם עלינו. אפשר לפעול לפיו בתבונה ושמחה ולאושש את עולמנו."
גָאֶל גרסיה ברנאל, שחקן

תוכן העניינים

מבוא
חלק א' – איך הגענו עד הלום: עליית מותגי-העל
1. טראמפ ניצח משום שנהפך למותג-על
2. המשפחה הראשונה במותגים
3. משחקי הרעב במאר-א-לאגו

חלק ב' – המקום שבו אנו כעת: אקלים של אי-שוויון
4. שעון האקלים מצלצל חצות
5. ראש לחוֹפְנים
6. הפוליטיקה שונאת רִיק
7. ללמוד לאהוב פופוליזם כלכלי

חלק ג' – איך המצב עלול להחמיר עוד: גלי ההלם שעוד נכונו לנו
8. אדוני האסונות: עקיפת הדמוקרטיה בדרך לניצחון
9. רשימה ארסית של מטלות: למה לצפות כשאנו מצפים למשבר

חלק ד' – איך הדברים יכולים להשתפר
10. דוקטרינת ההלם כחרב פיפיות
11. כאשר "לא" לא הספיק
12. דברים שלמדתי בסטֶנדינג רוֹק: האומץ לחלום
13. הגיע הזמן לקפוץ: כי צעדים קטנים לא יספיקו

סיכום: הרוב האכפתי נמצא בהישג יד
מניפסט הקפיצה